drogowskaz

Ubezpieczenia dla członków PTTK

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, jako jedno z pierwszych stowarzyszeń w kraju od 2005 roku ubezpiecza swoich członków od NNW, swoją działalność statutową oraz kadrę, pracowników i wolontariuszy w zakresie ryzyk wynikających z odpowiedzialności cywilnej. Od 2010 roku ZG PTTK przy pomocy brokera Maxima Fides Sp. z o.o. podpisywane są korzystne umowy ubezpieczenia mienia PTTK jednostek organizacyjnych i spółek.
31 marca 2016 r. ZG PTTK, po wynegocjowaniu i przygotowaniu jak możliwe korzystnych i odpowiadających specyfice prowadzonej działalności i posiadanego przez PTTK mienia przez Maxima Fides Sp. z o.o., podpisał umowy ubezpieczeniowe na okres od 1 kwietnia 2016 r. do 31 marca 2018 r.
Obecnie ubezpieczycielem Odpowiedzialności Cywilnej i mienia PTTK jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A., a ubezpieczycielem ryzyka Następstw Nieszczęśliwych Wypadków jest - AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Spółka Akcyjna. Nadal funkcjonują trzy umowy ubezpieczeniowe: NNW, OC i majątkowa (obejmująca ryzyko uszkodzenia i zniszczenia rzeczy, utraty przychodów oraz ubezpieczenie sprzętu elektronicznego).

Pobierz broszurę zawierająca informacje o ubezpieczeniach w PTTK.

Każdy członek PTTK, może skorzystać z rabatu w wysokości 15% na zakup polis turystycznych on-line. W tym celu należy wejść na stronę www.axatravel.pl i wpisać kod rabatowy: PTTK2017, który będzie ważny od 1.01.2017 do 31.12.2017.

AXA