Przejdź do treści

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży RODZINNE WĘDRÓWKI Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży RODZINNE WĘDRÓWKI

Wyszukiwarka indeksująca

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży
RODZINNE WĘDRÓWKI

W dniu 27 października 2022 r. w siedzibie Zarządu Głównego PTTK w Warszawie przy ulicy Senatorskiej 11 odbyło się posiedzenie komisji konkursowej Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Rodzinne wędrówki”.

Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych:

  1. dla uczniów klas I‒IV szkoły podstawowej,
  2. dla uczniów klas V‒VIII szkoły podstawowej.

Na konkurs nadesłano 103 prace z całej Polski.

Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami.

Decyzją komisji konkursowej w każdej kategorii wiekowej przyznano I, II i III miejsce oraz łącznie 8 wyróżnień.

W I kategorii wiekowej (klasy IIV):

I miejsceIga Kocjan ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach (woj. małopolskie) za pracę „My u wujostwa w Giebułtowie”.

01

II miejsce Paulina Surmińska z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Szybowicach (woj. opolskie) za pracę „Wędrówka w góry”.

02

III miejsceIzabela Oleksiak ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie (woj. świętokrzyskie) za pracę „Spływ kajakowy na Roztoczu”.

03

Wyróżnienia:

  • Izabela Kondziołka ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Króliku Polskim (woj. podkarpackie) za pracę „W lesie”.

04

  • Milena Cisowska ze Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Króliku Polskim (woj. podkarpackie) za pracę „Razem w górach, nad morzem, w lesie i na biwaku”.
  • 05Martyna Gosk ze Szkoły Podstawowej STER w Białymstoku (woj. podlaskie) za pracę „Rodziną w sercu gór”.

06

W II kategorii wiekowej (klasy VVIII):

I miejsce – Jagoda Jóźwik ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Białaczowie (woj. łódzkie) za pracę „Rodzinne wędrówki”.

07

II miejceJakub Gębski z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Porębie Radlnej (woj. małopolskie) za pracę „Rajd rowerem w górach”.

08

III miejsceKrzysztof Musiałowski ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte w Koninie (woj. wielkopolskie) za pracę „Zachód słońca nad Jeziorem Ślesińskim”.

09

Wyróżnienia:

  • Wiktoria Ścibińska ze Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie).

10

  • Szymon Szepelawy Publicznej Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Szybowicach (woj. opolskie) za pracę „Rodzinne zabawy na powietrzu”.

11

  • Nikandra Kozłowska z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Zofii Nałkowskiej w Kobyłce (woj. mazowieckie) za pracę „Wyjazd w nieznane”.

12

  • Lena Zub ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach (woj. małopolskie) za pracę „Rodzina podróżująca w chmurach”.

13

  • Jolanta Segiet z Oddziału PTTK w Będzinie (woj. śląskie) za pracę „Wędrówka i odpoczynek”.

14

Znajdź nas na    Facebook YouTubeInstagram