Przejdź do treści

Kurs znakarza szlaków turystycznych PTTK 2023 Kurs znakarza szlaków turystycznych PTTK 2023

Wyszukiwarka indeksująca

ZNAKARZ SZLAKÓW TURYSTYCZNYCH PTTK


Biuro ZG PTTK oraz KTP ZG PTTK

organizują w terminie 28 – 30 lipca 2023 r.

kurs na uprawnienia znakarza szlaków turystycznych PTTK,

który odbędzie się w Wólce Nadbużnej gmina Siemiatycze woj. podlaskie.


Kurs odbywa się w ramach projektu „Szkolenie znakarzy szlaków turystycznych PTTK” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Organizator pokrywa koszty pobytu (zakwaterowanie i wyżywienie) a nie pokrywa kosztów dojazdu na szkolenie. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest podpisanie umowy wolontariatu z odziałem PTTK w ramach, której znakarz będzie pracował 20 godzin przy działaniach związanych z administrowaniem szlakami prowadzonymi przez oddział PTTK.


Znakarzem może zostać członek PTTK, który ukończył 18 lat, posiada odznakę OTP w stopniu małym srebrnym, odznacza się znajomością terenu swoich przyszłych uprawnień oraz posiada rekomendację administrującego szlakami Oddziału PTTK. Regulamin znakarza szlaków turystycznych PTTK znajduje się na stronie https://ktpzg.pttk.pl w zakładce – szlaki.


Niezbędne dokumenty: zgłoszenie na kurs, rekomendację oddziału PTTK oraz umowę wolontariatu z oddziałem, prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 24 lipca 2023 r.

Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na kurs.

O zakwalifikowaniu się na kurs uczestnik zostanie powiadomiony oddzielnym mailem. Liczba miejsc jest ograniczona do 35 osób.


Na kurs przywozimy oryginały dokumentów:

1. Rekomendacja oddziału

2. Umowa wolontariatu z oddziałem

3. Zgłoszenie kandydata

 

Pliki do pobrania:

1. Regulamin kursu

2. Wzór umowy wolontariatu

3. Zgłoszenie na kurs

4. Ogłoszenie

Znajdź nas na    Facebook YouTubeInstagram