Oferta firmy Orange dla członków PTTK

Oferta dla członków PTTK – dodatkowy internet (DATA)
Oferta dedykowana jest dla wszystkich członków PTTK.
Mogą z niej skorzystać osoby mające ważną legitymację z opłaconą składką członkowską PTTK na dany rok.
Weryfikacja opłaconych składek członkowskich odbywa się przed zawarciem umowy,
a także przed przedłużaniem umowy na kolejne lata (w takim przypadku wymagane będzie przesłanie kopii obu stron legitymacji PTTK z widocznym potwierdzeniem opłacenia składek członkowskich).
W ramach tej Oferty użytkownik otrzymuje: 15 GB Internetu w kraju.
Czas trwania umowy to 12 miesięcy.
Zobowiązanie miesięczne to 10,00 zł netto + 23% VAT = 12,30 zł. Opłatę należy dokonać jednorazowo z góry za 12 miesięcy. Wpłata dodatkowo jest powiększona o 1 zł + 23% VAT, co jest wynegocjowaną stawką za aktywację karty SIM. A zatem wpłata jednorazowa wynosi 12.30 zł x 12 = 147.60 zł + 1,23 zł = 148,83 zł brutto.
Po dokonaniu tej wpłaty użytkownik korzysta z karty bez dodatkowych opłat w zakresie objętym Ofertą przez okres jej trwania czyli przez 12 miesięcy.
Oferta ta dotyczy jedynie nowych kart sim (bez terminali).
Jest to unikatowa Oferta – nie ma takiej podobnej na rynku.
Wpłatę użytkownik reguluje na wskazane subkonto ZG PTTK.
Jak skorzystać z tej oferty?
1) użytkownik zgłasza się do macierzystego Oddziału PTTK i deklaruje chęć skorzystania
z Oferty,
2) w Oddziale zostaje zweryfikowane opłacenie składek przez użytkownika oraz zostaje zrobione ksero obu stron legitymacji PTTK (musi być czytelny numer legitymacji, imię i nazwisko, oraz widoczny znaczek opłaty członkowskiej na dany rok kalendarzowy),
3) użytkownik dokonuje wpłaty na wskazane subkonto ZG PTTK (nr 35 1160 2202 0000 0000 6084 8468) ,
4) użytkownik mailowo przesyła do osoby wyznaczonej przez ZG PTTK następujące dokumenty:
- scan wniesienia opłaty,
- scan obu stron legitymacji z czytelnymi danymi.
UWAGA! W mailu należy dodatkowo podać Oddział, w którym użytkownik opłacił składki członkowskie.
Powyższe należy przesłać na adres mailowy jacek.trzoch@pttk.pl oraz do wiadomości (DW na adres mailowy) agata.matuszewska@orange.com
Po otrzymaniu powyższych dokumentów, zostaje do Oddziału przesłana dla użytkownika karta SIM (już aktywna). Możliwe są inne formy odbioru – do indywidualnego rozpatrywania -niemniej odbiór w macierzystym Oddziale jest przez nas preferowany.
Oferta ta została przygotowana na 500 kart SIM.
Karty SIM działające w tej Ofercie są własnością PTTK, zaś każdy z korzystających jest w systemie wpisany jako użytkownik.
Na 30 dni przed zakończeniem okresu promocyjnego (12-to miesięczny okres trwania umowy), użytkownik ma obowiązek powiadomić Oddział, iż zamierza dalej korzystać z karty SIM. Oddział powiadamia pilnie osobę odpowiedzialną po stronie PTTK za Ofertę (Jacek Trzoch mail: jacek.trzoch@pttk.pl , tel. 500000011). Spowoduje to przedłużenie umowy – warunkiem niemniej jest dokonanie jednorazowej wpłaty przez użytkownika na wskazane subkonto, za okres kolejnych 12-tu miesięcy. Niezłożenie przez użytkownika takiej deklaracji spowoduje automatyczne wyłączeniu numeru przez Operatora po upływie okresu trwania umowy. Każdy z użytkowników może posiadać 1 kartę SIM w tej Ofercie.
Jest to idealna forma prezentu, niemniej należy pamiętać, iż obdarowany musi być członkiem PTTK.
Oddział (jednostka za pośrednictwem której dany członek korzysta z tejże Oferty) ma obowiązek prowadzić pełen wykaz kart SIM członków korzystających z Oferty, obejmujący: imię i nazwisko użytkownika, numer telefonu, numer legitymacji członkowskiej PTTK, jednostka w której karta jest użytkowana, dane adresowe użytkownika.