Fotograficzne

• »» PTTK i Pomorska Komisja Fotografii Krajoznawczej w Gdańsku ogłaszają OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdyni dr. Wojciecha Szczurka „Gdynia – 90 lat minęło”

Cykliczne

• »» „Z Historii i Tradycji Turystyki i Krajoznawstwa w Polsce” - konkurs stały
    »» Konkursy z cyklu „Turystyka łączy pokolenia”
  • »» Konkursy rodzinne
  • »» Ogólnopolski Konkurs „Gmina przyjazna rowerzystom”
  • »» Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Młodzieży Szkolnej
  • »» Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy
    „Poznajemy Ojcowiznę”
  • »» Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK
  • »» Nagroda Przyjaznego Brzegu

Dla oddziałów

• »» Regulamin Konkursu na Projekt Działalności Programowej Oddziału PTTK (uchwała nr 124/XVIII/2014 z 13.12.2014)
        » Wniosek o udzielenie wsparcia finansowego ze środków konkursu na „Projekt Działalności Programowej Oddziału PTTK”  - formularz
       » Sprawozdanie końcowe z imprezy realizowanej ze środków konkursu „Na projekt działalności Programowej Oddziału PTTK” - formularz
       » Wyniki konkursu „Na projekt działalności programowej oddziału PTTK” - edycja 2018

• »» III Ogólnopolski konkurs dla Oddziałów PTTK na najlepszą programową ofertę turystyczną, zrealizowaną w okresie od 1 marca do 15 listopada 2017 roku dla niepełnosprawnych turystów i krajoznawców.

Archiwalia - wyniki i relacje

• »» Konkurs fotograficzny „Turysta senior” w ramach programu „Turystyka Łączy Pokolenia” w 2014 r. - wyniki.
  • »» Konkurs „Z historii i tradycji turystyki i krajoznawstwa w Polsce” organizowany przez Komisję Historii i Tradycji ZG PTTK - wyniki.

• »» Nagroda Przyjaznego Brzegu.

• W dniu 10 grudnia 2008 odbyło się podsumowanie VI ogólnopolskiego konkursu „Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny”.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkie kluby krajoznawczo-turystyczne w Polsce serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu. Będzie ona jednym z elementów realizacji ogłoszonego na rok 2009 przez Zarząd Główny PTTK „Roku Dzieci i Młodzieży w PTTK”.

galeria zdjęć »

• »» Protokół z grudnia 2007, z posiedzenia jury szczebla centralnego, konkursu na „Najlepszy Szkolny Klub Krajoznawczo-Turystyczny”.

• »» Konkurs na „Najlepszy szkolny klub krajoznawczo-turystyczny” - wyniki konkursu w 2007 roku.

• »» Powołany uchwałą Zarządu Głównego PTTK nr 233/XVI/2008 z 26 stycznia 2008 r.  zespół do rozpatrzenia wniosków zgłoszonych na konkurs "O dotację na imprezę programową oddziału PTTK - edycja 2008", na posiedzeniu w dniu 28 lutego 2008 r. dokonał oceny nadesłanych z 73 Oddziałów PTTK 148 wniosków, z prośbą o przyznanie dotacji o łącznej wysokości 244 373 zł.

• »» Zespół do rozpatrzenia wniosków zgłoszonych na konkurs „O dotację na imprezę programową oddziału PTTK - edycja 2007” dokonał oceny 185 propozycji imprez.

• »» XXX Wojewódzkie Eliminacje Konkursu Krasomówczego pod hasłem „Ojczyzna to krajobraz” w 2007 roku - wspomnienie.

• »» Konkurs na „Najlepszy szkolny klub krajoznawczo-turystyczny” - wyniki konkursu w 2006 roku XXX Wojewódzkie Eliminacje Konkursu Krasomówczego pod hasłem „Ojczyzna to krajobraz” - wspomnienie.

• W dniu 16 października 2008 r. w Ministerstwie Edukacji Narodowej w Warszawie odbyło sie po raz pierwszy od 15 lat spotkanie Nauczycieli Kraju Ojczystego, opiekunów laureatów etapu centralnego XV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę”.

galeria zdjęć - autor E. Gordon-Matusiak »
    galeria zdjęć - autor P. Zań »

• »» Sprawozdanie z XIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego „Poznajemy Ojcowiznę” 2006.

.